Zestaw
ALPHA SPIRIT WILD FISH DOG FOOD - 24KG (12KGx2) (19,92 zł / kg)
FURORA BEZ ZBÓŻ SZCZENIAK RASY ŚREDNIEJ 60% ŁOSOSIA, PLAMIAK… (42,75 zł / kg) 85,50 zł
FURORA SUPERFOOD RASA DUŻA I ŚREDNIA 65% BRYTYJSKIEJ JAGNIĘC… (45,50 zł / kg) 91,00 zł
FURORA SUPERFOOD RASA DUŻA I ŚREDNIA 65% INDYKA Z WOLNEGO WY… (45,50 zł / kg) 91,00 zł
HAPPY DOG SUPREME IRLAND - 12,5KG (19,60 zł / kg) 245,00 zł
HAPPY DOG SUPREME LOMBARDIA - 11KG (20,91 zł / kg) 230,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA LIGHT 50% INDYKA - 6KG (29,00 zł / kg) 174,00 zł
HAPPY DOG SUPREME GREECE - 11KG (20,32 zł / kg) 223,50 zł
Zestaw
HAPPY DOG SUPREME LOMBARDIA - 22KG (11KGx2) (20,00 zł / kg)
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA LIGHT 50% INDYKA - 2KG (40,75 zł / kg) 81,50 zł
Zestaw
FURORA SUPERFOOD 65% BRYTYJSKIEJ JAGNIĘCINY - 24KG (12KGx2) (27,92 zł / kg)
FURORA SUPERFOOD RASA DUŻA I ŚREDNIA 65% BRYTYJSKIEJ JAGNIĘC… (28,75 zł / kg) 345,00 zł
Zestaw
WIEJSKA ZAGRODA INDYK Z GĘSIĄ - 18KG (2x9KG) (21,00 zł / kg)
ROYAL MOBILITY SUPPORT - 12KG (32,42 zł / kg) 389,00 zł
Zestaw
WIEJSKA ZAGRODA INDYK Z JAGNIĘCINĄ - 18KG (9KGx2) (20,44 zł / kg)
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA LIGHT 50% PSTĄGA I ŁOSOS… (29,00 zł / kg) 174,00 zł
VERSELE-LAGA CLASSIC DOG LAMB & RICE - 20KG (7,25 zł / kg) 145,00 zł
WIEJSKA ZAGRODA INDYK Z KRÓLIKIEM - 9KG (28,33 zł / kg) 255,00 zł
WIEJSKA ZAGRODA INDYK Z JAGNIĘCINĄ M - 9KG (21,56 zł / kg) 194,00 zł
FURORA SUPERFOOD RASA DUŻA I ŚREDNIA 65% SZKOCKIEGO ŁOSOSIA … (42,50 zł / kg) 85,00 zł


