Punkty: 0 Twoje konto koszyk 0 0 prod. / 0,00Do kasy

Koszty dostawy

KOSZTY:

Dostawa zamówienia o wartości od 99zł jest bezpłatna.

Koszt dostawy zamówień o mniejszej wartości to:

InPost Kurier – 12-14pln

Paczkomaty – 12pln

CZAS:

Dokładamy wszelkich starań, aby dostawa do Państwa domu odbywała się szybko i sprawnie.
Zamówienie przyjęte do godziny 14:00 w dniu roboczym, zostaje nadane tego samego dnia.

Przesyłki dostarcza:
Firma kurierska: InPost Kurier
w godzinach 8.00 – 17.00.
PACZKOMATY – w miejsca instalacji paczkomatu.

Jeżeli pod wskazanym adresem nie ma nikogo dyspozycyjnego w tych godzinach, sugerujemy zamawianie na adres miejsca pracy (firmy) lub sąsiada czy krewnego, który będzie mógł odebrać paczkę. W standardowej usłudze nie ma możliwości wyboru godziny dostawy – kurier dostarcza paczkę według ustalonej przez siebie trasy przejazdu. Jeśli jednak zdarzy się sytuacja, że kurier nie zastanie odbiorcy w pod wskazanym adresem, zostawi awizo z numerem listu przewozowego i kontaktowym numerem do właściwego oddziału Inpost. W takim przypadku prosimy o kontakt z firmą kurierską i umówienie następnego dogodnego dla Państwa terminu odbioru przesyłki.

Przy zamówieniach składanych przez serwis internetowy w przeddzień dostawy klient otrzymuje potwierdzenie meilowe z informacją o wysyłce, potwierdzenie zawiera numer listu przewozowego.

Prosimy również pamiętać o tym, że przyjęcie zamówienia następuje:
a) w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze – natychmiast po złożeniu zamówienia,
b) w przypadku zamówień płatnych przelewem – po tym, jak na wskazanym koncie SZNUPY zostanie zaksięgowana kwota należności za zamówiony towar.
c) w przypadku płatności PeyU, PeyPal – w momencie otrzymania informacji od systemów płatności o przyjęciu pełnej kwoty wartości zamówienia
Jeśli więc zależy Państwu na jak najszybszym otrzymaniu towaru, prosimy wybrać opcję “płatność przy odbiorze”, PeyU lub PeyPal.

PACZKOMATY

Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych, służący do odbierania paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Osoba robiąca zakupy przez Internet – po zamówieniu przesyłki do Paczkomatu InPost – otrzyma SMS i e-mail z kodem odbioru. Aby odebrać przesyłkę wystarczy wpisać na panelu Paczkomatu InPost numer telefonu komórkowego oraz otrzymany kod odbioru, a skrytka z oczekiwaną przesyłką otworzy się.

W ciągu 2 dni roboczych od momentu nadania paczki, przesyłka znajdzie się w paczkomacie. Odbiór paczki jest możliwy o dowolnej porze dnia czy nocy.

Jeśli Klient nie odbierze przesyłki w ciągu 3 dni, zostanie ona przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. O adresie, pod którym paczka będzie czekać do odbioru Klient zostanie poinformowany SMS-em i e-mailem. W przypadku nieodebrania przesyłki w ciagu 14 dni od momentu doręczenia jej do Paczkomatu InPost, InPost zwróci przesyłkę Nadawcy na jego koszt, pobierając opłatę równą kwocie nadania tej przesyłki.

Kontakt:
801 400 100 Infolinia dla telefonów stacjonarnych
722 444 000 Infolinia dla telefonów komórkowych
Opłata za minutę połączenia zgodna z cennikiem operatora.

InPost Paczkomaty Sp. z o.o.
ul. Malborska 130
30-624 Kraków

Nasze marki

Fundusze europejskie Program Regionalny

Fundusze europejskie Śląskie

Europejski fundusz Rozwoju Regionalnego

X
Nasz sklep internetowy stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Czytaj więcej...