Punkty: 0 Twoje konto koszyk 0 0 prod. / 0,00Do kasy

Program zgodny z WCAG 2.0

Oświadczenie o dostępności i zgodności z WCAG.

To jest oficjalne oświadczenie o dostępności strony sznupa.pl

Naszym celem jest udostępnienie tej strony w taki sposób, aby była ona dostępna dla szerokiego grona osób, które posiadają różne systemy operacyjne, różnego rodzaju przeglądarki internetowe oraz predyspozycje fizyczne.

Strona wyświetla się poprawnie na wszystkich nowoczesnych przeglądarkach. Poprawność jej wyświetlania została sprawdzona na najnowszych ich wersjach, jak również na wielu starszych http://browsershots.org/.

Strona zbudowana jest w oparciu o Responsive Web Design, dzięki czemu można ją oglądać na większości urządzeń małoekranowych.

Została również zoptymalizowana by wczytywać się możliwie jak najszybciej, co także można zweryfikować na stronach

WatchScript – około 1.7 sekundy

Deklaracja zgodności ze standardami i bezpieczeństwem

Strona jest napisana poprawnie w języku HTML5. Arkusze styli są zgodne ze specyfikacją CSS3 i poprawnie przechodzą testy walidacji.

Jest w dużym stopniu zgodna z WCAG 2.0 w stopniu AA. Jest to międzynarodowy standard ISO/IEC 40500:2012 tworzenia dostępnych stron internetowych.

Strona została poprawnie oceniona na kilku portalach oraz w kilku narzędziach walidujących między innymi https://validator.w3.org/

Oczywiście w większości są to testy automatyczne, co zawsze daje przybliżoną ocenę. Wiele elementów związanych z dostępnością może być zmierzonych, ale wielu po prostu zmierzyć się nie da w szczególności automatem. Uważamy, że większość jeśli nie wszystkie z wytycznych dotyczących dostępności stron www zostały zaimplementowane na poziomie A, w dużym stopniu na poziomie AA. Strona została poprawnie oceniona pod względem użycia bezpiecznych kolorów i zachowania odpowiedniego kontrastu na stronie Wave.

Strona nie zawiera złośliwego kodu i niebezpiecznego oprogramowania.

Wszystkie obrazki na stronie posiadają atrybut ALT, dzięki którym użytkownik po wyłączeniu obsługi obrazów w przeglądarce lub użyciu przeglądarki tekstowej, będzie wiedział co oznaczają.

Każda strona oraz link posiada unikalny tytuł znacznik TITLE, który opisuje jego znaczenie.

Jest możliwe przejście bezpośrednio do treści dokumentu z pominięciem nawigacji na stronie poprzez użycie linku ‘Pomiń nawigację’

Wszystkie pola z dodatkową ukrytą informacją są rozwijalne z możliwością zapamiętania tego stanu.

Nasze marki

Fundusze europejskie Program Regionalny

Fundusze europejskie Śląskie

Europejski fundusz Rozwoju Regionalnego

X
Nasz sklep internetowy stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Czytaj więcej...