Punkty: 0 Twoje konto koszyk 0 0 prod. / 0,00Do kasy

Preparaty przeciw pasożytom

W ofercie naszego sklepu zoologicznego Sznupa znajdą Państwo szeroki wybór preparatów przeciw pasożytom. W stałej sprzedaży posiadamy m.in. produkty firm: Frontline, Foresto czy Bayer Advantix. Wszystkie dostępne rozwiązania odznaczają się wysoką skutecznością, dzięki czemu są chętnie wybierane zarówno przez właścicieli psów, jak i kotów.


Dlaczego warto inwestować w preparaty przeciw pasożytom?

Najczęściej występującymi pasożytami u zwierząt domowych są pchły. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów mogą one przynieść czworonogowi wiele cierpienia. Są na tyle dokuczliwe, że skutecznie zabijają w zwierzęciu chęć do życia. Dodatkowo brak szybkiej interwencji może prowadzić nie tylko do poważnych konsekwencji zdrowotnych, ale również infekcji bakteryjnych. Ponieważ pchły są ciepłolubne, to najczęściej atakują nasze pupile w okresie wiosennym i letnim. Należy jednak pamiętać, że zarówno domowy klimat, jak i wysoka temperatura panująca w pomieszczeniach mieszkalnych powodują, że pasożyty mogą bytować na zwierzęciu cały rok. Stosowanie preparatów przeciwpchelnych nie powinno być zatem zarzucane również w okresie zimowym. My polecamy Państwu m.in. obroże przeciwpchelne Bayer Foresto.

Nasze marki

Fundusze europejskie Program Regionalny

Fundusze europejskie Śląskie

Europejski fundusz Rozwoju Regionalnego

X
Nasz sklep internetowy stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Czytaj więcej...