Punkty: 0 Twoje konto koszyk 0 0 prod. / 0,00Do kasy

Zabawki

Zabawki dla psa

Aportowanie, bieganie przeciąganie liny to wspaniała rozrywka dla każdego czworonoga, ale i bawiącego się z nim człowieka. To również doskonała aktywność fizyczna i możliwość rozruszania, którego czworonogi potrzebują.

Obecnie właściciele mają ogromy wybór różnego rodzaju zabawek dla psów, jednak nie zawsze wiadomo jakie zabawki dla psa wybrać. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to czy mamy do czynienia za szczeniakiem, czy z dorosłym osobnikiem.

W przypadku szczeniaków należy ostrożnie wybierać zabawki, ponieważ dopiero poznają świat i mogą zrobić sobie krzywdę lub połknąć niejadalne elementy. Co więcej czworonogi te zmieniają także uzębienie i zbyt twarde akcesoria mogą sprawiać im ból.

Doskonale sprawdzą się także zabawki dla psa do gryzienia, mogą być przydatne w sytuacji gdy czworonogi niszczą nasze meble, buty i ubrania. Należy jednak pamiętać żeby wybrać miękki model, który nie zniechęci czworonoga, ale równocześnie nie zbyt miękki aby go nie zjadł.

Piłka ze sznurem

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór zabawek dla psów wśród nich można znaleźć piłkę ze sznurem, która doskonale sprawdzi się do wspólnej rozrywki. Zwierzak może trzymać ją z jednej strony, natomiast właściciel z drugiej, w ten sposób możemy zaangażować czworonoga, a także nauczyć go reagowania na różnego rodzaju komendy, np. puść, zostaw.

Frisbee

Doskonałym sposobem na wspólną rozrywkę z pupilem jest także dysk wykonany z miękkiego i wytrzymałego tworzywa. Jeśli chcemy, żeby nasz zwierzak nauczył się łapać frisbee na początku powinniśmy pokazać mu jak chwycić talerz, a dopiero później uczyć, jak złapać go w locie.

Pluszowe maskotki

Każdy pupil potrzebuje swojej ulubionej Przytulanki, która będzie dla niego nie tylko doskonałym gadżetem do zabawy, ale także będzie mógł zabrać ją ze sobą do legowiska i spokojnie zasnąć. Wiele psów bardzo lubi tego typu maskotki i wszędzie je za sobą zabiera.

Gumowe piłki i gryzaki

To coś co lubią wszystkie czworonogi, należy jednak pamiętać, żeby nie wybrać zbyt małej piłki lub gryzaka ponieważ zwierzak może ją przypadkiem połknąć. Co więcej tradycyjne piłki nie sprawdzą się w przypadku czworonogów, ponieważ użyty przy ich produkcji klej szkodzi na szkliwo.

Drewniany aport

Doskonale sprawdzi się jeśli chcesz nauczyć swojego pupila aportować, w odróżnieniu od tradycyjnego kija lub gałęzi, które wiele osób w tym celu wykorzystuje ten jest całkowicie bezpieczny. Uchroni czworonoga przed drzazgami oraz innymi niebezpieczeństwami z jakimi wiąże się aport tradycyjnego kija.

Zabawki dla psa są bardzo ważne uczą go odpowiednich zachować, pomagają dbać o jego dobrą kondycję fizyczną. Jednak przede wszystkim pomagają budować więź właściciela ze swoim zwierzakiem. To bardzo ważne, żeby Twój pupil wiedział, że jest dla Ciebie ważny, sam odwdzięczy Ci się tym samym.

Pamiętaj, że bez względu czy jest to szczeniak, czy dorosły osobnik każdy z nich potrzebuje odpowiedniej ilości ruchu, którą należy mu zagwarantować. Jeśli będzie on aktywny fizycznie będzie nie tylko zdrowszy, ale również spokojniejszy.

Nasze marki

Fundusze europejskie Program Regionalny

Fundusze europejskie Śląskie

Europejski fundusz Rozwoju Regionalnego

X
Nasz sklep internetowy stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Czytaj więcej...