FURORA SUPERFOOD RASA DUŻA I ŚREDNIA 65% WOŁOWINY ANGUS - 2K… (43,50 zł / kg) 87,00 zł
Zestaw
FURORA SUPERFOOD 65% ANGIELSKIEJ KACZKI - 24KG (12KGx2) (27,92 zł / kg)
Zestaw
FURORA SUPERFOOD 65% WOŁOWINY ANGUS - 24KG (12KGx2) (27,42 zł / kg)
Zestaw
FURORA SUPERFOODS 65% SZKOCKIEGO ŁOSOSIA - 24KG (12KGx2) (26,00 zł / kg)
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% TYŃCZYKA I ŁOSOSIA -… (25,75 zł / kg)
FURORA SUPERFOODS RASA DUŻA I ŚREDNIA 65% SZKOCKIEGO ŁOSOSIA… (26,83 zł / kg) 322,00 zł
FURORA SUPERFOOD RASA DUŻA I ŚREDNIA 65% WOŁOWINY ANGUS - 12… (28,25 zł / kg) 339,00 zł
FURORA SUPERFOOD RASA DUŻA I ŚREDNIA 65% ANGIELSKIEJ KACZKI … (28,75 zł / kg) 345,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% TYŃCZYKA I ŁOSOSIA -… (26,58 zł / kg) 319,00 zł
CANIVERA ADULT LARGE LAMB & RICE LARGE BREEDS - 14KG (12,79 zł / kg) 179,00 zł
Zestaw
HAPPY DOG SUPREME IRLAND - 25KG (12,5KGx2) (19,20 zł / kg)
Zestaw
HAPPY DOG SUPREME NEUSEELAND - 25KG (12,5KGx2) (18,32 zł / kg)
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% WOŁOWINY - 6KG (28,17 zł / kg) 169,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% WOŁOWINY - 2KG (40,75 zł / kg) 81,50 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% KACZKI - 6KG (28,17 zł / kg) 169,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% WIEPRZOWINY - 6KG (28,17 zł / kg) 169,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% ŁOSOSIA I PSTRĄGA - … (27,50 zł / kg) 165,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% DZICZYZNY I ŁOSISIA … (29,83 zł / kg) 179,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 50% JAGNIĘCINY - 2KG (42,25 zł / kg) 84,50 zł
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA 50% ŁOSOSIA I PSTRĄGA - 24KG (12KG… (24,08 zł / kg)

