FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA 50% ŁOSOSIA I PSTRĄGA - 12KG (24,92 zł / kg) 299,00 zł
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA LIGHT 50% PSTĄGA I ŁOSOS… (23,67 zł / kg)
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA LIGHT 50% PSTĄGA I ŁOSOS… (24,50 zł / kg) 294,00 zł
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA LIGHT 50% INDYKA - 24KG … (23,67 zł / kg)
Zestaw
FURORA SUPER PREMIUM SENIOR/LIGHT RYBA Z RYŻEM - 24KG (12KGx… (16,58 zł / kg)
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% WOŁOWINY - 24KG (12K… (23,25 zł / kg)
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA LIGHT 50% INDYKA - 12KG (24,50 zł / kg) 294,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% WOŁOWINY - 12KG (24,08 zł / kg) 289,00 zł
FURORA SUPER PREMIUM SENIOR/LIGHT RYBA Z RYŻEM - 12KG (17,42 zł / kg) 209,00 zł
BRIT PREMIUM BY NATURE SENSITIVE LAMB - 15KG (13,73 zł / kg) 206,00 zł
FITMIN DOG PURITY ADULT MINI BEEF - 800G (40,00 zł / kg) 32,00 zł
FITMIN DOG PURITY ADULT MINI BEEF - 2KG 99,00 zł
FITMIN DOG PURITY ADULT FISH & VENISON - 2KG (33,75 zł / kg) 67,50 zł
FITMIN DOG PURITY ADULT BEEF - 2KG (33,75 zł / kg) 67,50 zł
FITMIN DOG PURITY ADULT MINI BEEF - 4KG (28,50 zł / kg) 114,00 zł
BRIT PREMIUM BY NATURE LIGHT - 15KG (10,60 zł / kg) 159,00 zł
BRIT PREMIUM BY NATURE L+XL SENIOR - 15KG (11,00 zł / kg) 165,00 zł
Zestaw
ORIJEN ORIGINAL - 22,8KG (11,4x2) (35,44 zł / kg)
BRIT PREMIUM BY NATURE XL ADULT - 15KG (11,27 zł / kg) 169,00 zł
BOSCH SPECIAL LIGHT - 12,5KG (11,52 zł / kg) 144,00 zł


