Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 50% JAGNIĘCINY - 12KG (6KGx2) (29,00 zł / kg)
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 50% JAGNIĘCINY - 6KG (30,67 zł / kg) 184,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 50% KURCZAKA - 2KG (39,00 zł / kg) 78,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% JAGNIĘCINY - 6KG (29,17 zł / kg) 175,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% KACZKI - 2KG (40,50 zł / kg) 81,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 53% ŁOSOSIA I PSTRĄGA - 2KG (41,75 zł / kg) 83,50 zł
ORIJEN SENIOR - 11,4KG (37,19 zł / kg) 424,00 zł
BOSCH ADULT LAMB & RICE - 15KG (10,60 zł / kg) 159,00 zł
Zestaw
BRIT PREMIUM BY NATURE SPORT - 30KG (15KGx2) (10,27 zł / kg)
Zestaw
FITMIN DOG PURITY ADULT MINI BEEF - 8KG (2KGx4) (27,25 zł / kg)
HAPPY DOG FIT & VITAL LIGHT CALORIE CONTROL - 12KG (16,58 zł / kg) 199,00 zł
Zestaw
BRIT PREMIUM BY NATURE L+XL SENIOR - 30KG (15KGx2) (10,33 zł / kg)
Zestaw
HAPPY DOG SUPREME TOSCANA - 25KG (12,5KGx2) (18,32 zł / kg)
Zestaw
BRIT PREMIUM BY NATURE LIGHT - 30KG (15KGx2) (9,93 zł / kg)
ORIJEN REGIONAL RED - 11,4KG (46,97 zł / kg) 535,50 zł
Zestaw
BRIT PREMIUM BY NATURE L ADULT - 30KG (15KGx2) (10,33 zł / kg)
Zestaw
HAPPY DOG FIT & VITAL LIGHT CALORIE CONTROL - 24KG (12KGx2) (16,17 zł / kg)
HAPPY DOG SUPREME AFRICA - 12,5KG (23,80 zł / kg) 297,50 zł
Zestaw
HAPPY DOG SUPREME AFRICA - 25KG (12,5KGx2) (23,40 zł / kg)
Zestaw
HAPPY DOG SUPREME CANADA - 25KG (12,5KGx2) (21,68 zł / kg)

