Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 50% KURCZAKA - 12KG (6KGx2) (26,50 zł / kg)
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 53% ŁOSOSIA I PSTRĄGA - 12KG (6KGx… (28,17 zł / kg)
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 53% ŁOSOSIA I PSTRĄGA - 6KG (29,83 zł / kg) 179,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 50% KURCZAKA - 6KG (28,17 zł / kg) 169,00 zł
HAPPY DOG SUPREME CANADA - 12,5KG (22,08 zł / kg) 276,00 zł
HAPPY DOG SUPREME TOSCANA - 12,5KG (18,72 zł / kg) 234,00 zł
HAPPY DOG SUPREME KARIBIK - 12,5KG (22,24 zł / kg) 278,00 zł
HAPPY DOG SUPREME NEUSEELAND - 12,5KG (18,72 zł / kg) 234,00 zł
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% KACZKI - 24KG (12KGx… (23,25 zł / kg)
ORIJEN ORIGINAL - 11,4KG (35,88 zł / kg) 409,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% KACZKI - 12KG (24,08 zł / kg) 289,00 zł
ACANA SENIOR DOG - 11,4KG (27,98 zł / kg) 319,00 zł
Zestaw
HAPPY DOG SUPREME GREECE - 22KG (11KGx2) (19,41 zł / kg)
Zestaw
HAPPY DOG SUPREME KARIBIK - 25KG (12,5KGx2) (21,84 zł / kg)
ACANA GRASS-FED LAMB APPLE - 11,4KG (32,46 zł / kg) 370,00 zł
ACANA GRASS-FED LAMB APPLE - 17KG (30,41 zł / kg) 517,00 zł
ACANA RED MEAT DOG - 14,5KG (25,45 zł / kg) 369,00 zł
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% DZICZYZNY I ŁOSISIA … (24,96 zł / kg)
Zestaw
BRIT PREMIUM BY NATURE SENSITIVE LAMB - 30KG (15KGx2) (13,07 zł / kg)
Zestaw
CANIVERA ADULT LARGE LAMB & RICE LARGE BREEDS - 28KG (14KGx2… (12,11 zł / kg)

