Zestaw
CANIVERA ADULT LARGE - 28KG (14KGx2) (11,39 zł / kg)
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% WIEPRZOWINY - 24KG (… (22,96 zł / kg)
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% INDYKA - 24KG (12KGx… (21,87 zł / kg)
Zestaw
ACANA CLASSIC RED - 29KG (14,5KGx2) (25,10 zł / kg)
Zestaw
BRIT PREMIUM BY NATURE XL ADULT - 30KG (15KGx2) (10,60 zł / kg)
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% ŁOSOSIA I PSTRĄGA - … (22,13 zł / kg)
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% ŁOSOSIA I PSTRĄGA - … (22,92 zł / kg) 275,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% DZICZYZNY I ŁOSISIA … (25,75 zł / kg) 309,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% WIEPRZOWINY - 12KG (23,75 zł / kg) 285,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% JAGNIĘCINY - 2KG (41,75 zł / kg) 83,50 zł
CANIVERA ADULT LAMB & RICE ALL BREEDS - 14KG (12,79 zł / kg) 179,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% WIEPRZOWINY - 2KG (39,50 zł / kg) 79,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% DZICZYZNY I ŁOSISIA … (42,50 zł / kg) 85,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% INDYKA - 12KG (22,67 zł / kg) 272,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% ŁOSOSIA I PSTRĄGA - … (39,50 zł / kg) 79,00 zł
Zestaw
FURORA SUPER PREMIUM RASA DUŻA I ŚREDNIA JAGNIĘCINA Z RYŻEM … (16,62 zł / kg)
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% JAGNIĘCINY - 24KG (1… (23,79 zł / kg)
Zestaw
CANIVERA MATURE & SENIOR LAMB & RICE ALL BREEDS - 28KG (14KG… (12,11 zł / kg)
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% JAGNIĘCINY - 12KG (24,58 zł / kg) 295,00 zł
FURORA SUPER PREMIUM RASA DUŻA I ŚREDNIA JAGNIĘCINA Z RYŻEM … (17,42 zł / kg) 209,00 zł


