TRIXIE (1949) BUTY DLA PSA - ROZM. XXXL - 2szt. 31,50 zł
OPTIMEAL SUPER PREMIUM PIES DOROSŁY DUŻEJ RASY Z ŁOSOSIEM - … (19,08 zł / kg) 229,00 zł
BULT KIEŁBASKA JAGNIĘCA 1SZT 2,60 zł
HAPPY SNACKY ZACHWYT NAD KOSTKĄ MIĘSA Z INDYKA 70G 11,10 zł
Zestaw
RAW PALEO HEALTHY GRAIN ADULT SALMON & BARLEY - 20KG (10KGx2… (16,90 zł / kg)
RAW PALEO HEALTHY GRAIN ADULT SALMON & BARLEY - 10KG (17,90 zł / kg) 179,00 zł
FURORA VET PEPTIDE+ ZDROWIE UKŁADU TRAWIENNEGO - 10KG (38,90 zł / kg) 389,00 zł
M4M NAPSANOSY NA DLUGO KACZKA 1SZT 50G 6,60 zł
Polecane
FURORA VET PEPTIDE+ PIELĘGNACJA SKÓRY I SIERŚCI - 1,5KG (66,00 zł / kg) 99,00 zł
Polecane
FURORA VET PEPTIDE+ KONTROLA WAGI I PIELĘGNACJA STAWÓW - 1,… (66,00 zł / kg) 99,00 zł
Polecane
FURORA VET PEPTIDE+ ZDROWIE UKŁADU TRAWIENNEGO - 1,5KG (66,00 zł / kg) 99,00 zł
WIEJSKA ZAGRODA MONOBIAŁKOWA INDYK DLA SZCZENIĄT - 400G 12,50 zł
MACED KOŚĆ PRASOWANANA WĘDZONA 11CM 4,20 zł
ZIPPY SMYCZ PIES M 2x200CM - CZERWONA 11,99 zł
M4M NAPSANOSY NA DLUGO JELEN 1SZ 50G 7,50 zł
RAW PALEO ULTRA TURKEY MEDIUM & LARGE ADULT - 10KG (28,90 zł / kg) 289,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA SENIOR 50% INDYKA - 6KG (29,00 zł / kg) 174,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA SENIOR 50% INDYKA - 2KG (40,75 zł / kg) 81,50 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA SENIOR 50% PSTĄGA I ŁOSO… (40,75 zł / kg) 81,50 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA SENIOR 50% PSTĄGA I ŁOSO… (29,00 zł / kg) 174,00 zł


