Za ocenę każdego z zakupionych produktów otrzymasz 50 pkt. premium.
NAPSANOSY Na długo to pyszne kabanosy wykonane ze 100% mięsa kaczki. Stanowią zdrowy i naturalny przysmak dla psa. Staranna selekcja mięs oraz delikatny proces suszenia gwarantują wyjątkową ucztę dla najbardziej wymagających pupili. Jeden kabanos ma około 30 cm długości. Aukcja dotyczy 1 sztuki z opakowania zbiorczego.
—-
100% mięsa z kaczki
Białko surowe 32,5%
Tłuszcz surowy 10,5%
Popiół surowy 4%
Włókno surowe 2,5%
Wilgotność 18%
Zalecenia: Przysmaki nie mogą zastąpić codziennej karmy. Zapewnij zwierzęciu stały dostęp do wody.
| Wiek psa: | psy dorosłe |
|---|---|
| Przeznaczenie przysmaków dla psa: | ogólne |
| Rodzaj przysmaków dla psa: | mięsne, suszone |
| Smak przysmaku dla psów: | kaczka |
Za ocenę każdego z zakupionych produktów otrzymasz 50 pkt. premium.
Dla produktu: M4M NAPSANOSY NA DLUGO KACZKA 1SZT 50G
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 50% KURCZAKA - 6KG (28,17 zł / kg) 169,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ SZCZENAK RASY ŚREDNIEJ 60% KURCZAKA, INDYKA,… (41,50 zł / kg) 83,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 50% JAGNIĘCINY - 6KG (30,67 zł / kg) 184,00 zł
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 50% JAGNIĘCINY - 12KG (6KGx2) (29,00 zł / kg)
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 52% KACZKI - 2KG (41,25 zł / kg) 82,50 zł


