RAW PALEO ULTRA PORK MEDIUM & LARGE ADULT - 12KG (28,90 zł / kg) 289,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA SENIOR 50% PSTĄGA I ŁOSO… (24,50 zł / kg) 294,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA SENIOR 50% INDYKA - 12KG (24,50 zł / kg) 294,00 zł
Zestaw
BIOFEED TASTY DOGS LIFE ADULT M&L WITH LAMB - 24KG (12KGx2) (9,92 zł / kg)
Nowość
BIOFEED TASTY DOGS LIFE ADULT M&L WITH LAMB - 12KG (10,75 zł / kg) 129,00 zł
Nowość
BIOFEED TASTY DOGS LIFE ADULT M&L WITH BEEF - 12KG (10,75 zł / kg) 129,00 zł
TRIXIE (32051) ZABAWKA EDUKAYJNA DLA PSA 71,80 zł
TRIXIE (60808) MISKA KOLOR CERAMICZNA 11CM 16,80 zł
ELANCO ADTAB 56.25MG TABLETKA NA PCHŁY I KLESCZE DLA PSA 1,3… 40,70 zł
Nowość
FURORA SUPERFOOD SZCZENIAK RASA DUŻA I ŚREDNIA 65% WOŁOWINY … (44,50 zł / kg) 89,00 zł
Nowość
FURORA SUPERFOOD SZCZENIAK RASA DUŻA I ŚREDNIA 65% WOŁOWINY … (34,83 zł / kg) 209,00 zł
CLUB 4 PAWS FOR SMALL DOG ADULT WITH CHICKEN IN JELLY - 100G 2,70 zł
Nowość
FURORA SUPERFOOD SZCZENIAK RASA DUŻA I ŚREDNIA 65% WOŁOWINY … (28,25 zł / kg) 339,00 zł
HILTON PASKI Z KRÓLIKA 500G 32,50 zł
WIEJSKA ZAGRODA RYBY MORSKIE M - 9KG (29,89 zł / kg) 269,00 zł
WIEJSKA ZAGRODA WOŁOWINA Z INDYKIEM L - 9KG (21,67 zł / kg) 195,00 zł
LUCZE PATYK Z DRZEWA KAWOWEGO S 35,90 zł
Zestaw
PURINA PRO PLAN DOG VETERINARY DIETS HA - HYPOALLERGENIC - 4…
Zestaw
RAW PALEO PATE MINI PUPPY BEEF - 150G x 12
JOSERA DOG MEAT LOVERS JUNIOR PURE BEEF - 400G 11,70 zł


