Nowość
FURORA CONNOISSEUR KOT STERYLIZOWANY KACZKA Z RYBĄ - 5KG (47,80 zł / kg) 239,00 zł
Nowość
FURORA CONNOISSEUR KOT DOROSŁY INDYK Z KURCZAKIEM - 5KG (39,80 zł / kg) 199,00 zł
ONERS ŻWACZE WOŁOWE 1KG (44,10 zł / kg) 44,10 zł
Polecane
FURORA VET PEPTIDE+ HYPOALLERGENIC - 1,5KG (66,00 zł / kg) 99,00 zł
HAPPY SNACKY PASKI Z KRÓLIKA 500G 29,30 zł
ONERS SKÓRA Z WIELBŁĄDA 15CM 100G 9,90 zł
ONERS USZY KOZIE 100G 16,50 zł
ONERS USZY KRÓLICZE BIAŁE 100G 14,90 zł
ONERS USZY KRÓLICZE Z FUTREM 100G 11,50 zł
ONERS PŁUCA WOŁOWE 250G 11,30 zł
SERRANO HAM BONES KOSTK Z GOLONKI 200G 7,10 zł
SERRANO HAM BONES PÓŁOWKA SZYNKOWA 200G 8,80 zł


