Za ocenę każdego z zakupionych produktów otrzymasz 50 pkt. premium.
Oners Serrano Ham Bones (Kostki z golonki) to wyjątkowy, hiszpański przysmak, który przenosi tradycję dojrzewających szynek wprost do psiej miski. Wytwarzane z 100% szynki Serrano, kostki te nie są gotowane, lecz poddawane naturalnemu procesowi suszenia. Dzięki temu zachowują pełnię wartości odżywczych, kuszą aromatem prosto z Katalonii i – co najważniejsze – są bezpieczniejsze, gdyż naturalne suszenie ogranicza ryzyko kruszenia się kości na ostre odłamki.
To idealna, twarda przekąska dla psów, które uwielbiają intensywne wyzwania. Bogactwo minerałów oraz naturalny proces obróbki sprawiają, że kostki z golonki są nie tylko smakowitą nagrodą, ale również realnym wsparciem dla zdrowia zębów i kośćca Twojego pupila.
Dlaczego warto wybrać Oners Serrano Ham Bones?
Tradycyjna jakość: Autentyczna hiszpańska szynka Serrano, dojrzewająca w unikalnym klimacie Kastylii i Estremadury.
Naturalnie suszone (nie gotowane): Proces suszenia sprawia, że kość zachowuje swoją strukturę, jest mniej podatna na rozszczepianie i zachowuje naturalne soki oraz witaminy.
Potężne wsparcie dla zębów: Gryzienie twardej kostki z golonki to najlepszy sposób na mechaniczne usunięcie kamienia nazębnego i wzmocnienie dziąseł.
Zdrowa skóra i sierść: Składniki zawarte w szynce Serrano korzystnie wpływają na kondycję okrywy włosowej, nadając jej blask.
Bogactwo minerałów: Naturalne źródło wapnia i fosforu – kluczowych budulców mocnych kości.
Wysoka smakowitość: Intensywny, szlachetny zapach suszonej szynki przyciągnie nawet najbardziej wybrednego psa.
Skład i analiza wartości odżywczych
Kostki z golonki Serrano to produkt o wysokiej gęstości odżywczej. Dzięki procesowi dojrzewania i suszenia, białko jest łatwo dostępne, a minerały zachowują swoją naturalną formę.
Skład:
100% szynka Serrano (kość z golonki).
Składniki analityczne:
Składnik Zawartość
Białko surowe 37,0%
Tłuszcz surowy 14,0%
Wilgotność 12,0%
Popiół surowy 30,0%
Specyfikacja produktu:
Cecha Szczegóły
Skład 100% szynka Serrano (kość z golonki)
Waga opakowania 200 g
Proces obróbki Naturalne suszenie (bez gotowania)
Pochodzenie Hiszpania
Korzyści zdrowotne Wpływ na psa
Wysoka zawartość białka Budowa mięśni i energia
Wapń i Fosfor Wsparcie układu kostnego
Twarda struktura Higiena jamy ustnej i redukcja stresu
| Wiek psa: | psy dorosłe |
|---|---|
| Przeznaczenie przysmaków dla psa: | odporność, świeży oddech, na stres |
| Rodzaj przysmaków dla psa: | kości i gryzarki |
| Smak przysmaku dla psów: | szynka |
Za ocenę każdego z zakupionych produktów otrzymasz 50 pkt. premium.
Dla produktu: SERRANO HAM BONES KOSTK Z GOLONKI 200G
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% JAGNIĘCINY - 12KG (24,58 zł / kg) 295,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% DZICZYZNY I ŁOSISIA … (25,75 zł / kg) 309,00 zł
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% INDYKA - 24KG (12KGx… (21,87 zł / kg)
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% JAGNIĘCINY - 6KG (29,17 zł / kg) 175,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA 50% ŁOSOSIA I PSTRĄGA - 12KG (24,92 zł / kg) 299,00 zł


