FURORA BEZ ZBÓŻ SZCZENAK RASY ŚREDNIEJ 60% KURCZAKA, INDYKA,… (41,50 zł / kg) 83,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ SZCZENIAK MAŁEJ RASY 60% INDYKA I KACZKI - 6… (31,50 zł / kg) 189,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ SZCZENIAK MAŁEJ RASY 60% INDYKA I KACZKI - 2… (41,50 zł / kg) 83,00 zł
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ SZCZENIAK RASY DUŻEJ 60% ŁOSOSIA - 24KG (12K… (24,08 zł / kg)
FURORA BEZ ZBÓŻ SZCZENIAK RASY DUŻEJ 60% ŁOSOSIA - 2KG (40,75 zł / kg) 81,50 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ SZCZENIAK RASY DUŻEJ 60% ŁOSOSIA - 12KG (24,92 zł / kg) 299,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ SZCZENIAK RASY ŚREDNIEJ 60% ŁOSOSIA, PLAMIAK… (42,75 zł / kg) 85,50 zł
FURORA BEZZBOŻOWA KARMA DLA KOCIĄT 75% KURCZAKA I ŁOSOSIA - … (44,75 zł / kg) 89,50 zł
FURORA BEZZBOŻOWA KARMA DLA KOTÓW 60% INDYKA - 2KG (44,25 zł / kg) 88,50 zł
FURORA BEZZBOŻOWA KARMA DLA KOTÓW 60% ŁOSOSIA - 2KG (48,75 zł / kg) 97,50 zł
Nowość
FURORA CONNOISSEUR KOCIĘ INDYK Z KURCZAKIEM - 1,5KG (52,67 zł / kg) 79,00 zł
FURORA CONNOISSEUR KOCIĘ INDYK Z KURCZAKIEM - 300G (76,33 zł / kg) 22,90 zł


