Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 50% JAGNIĘCINY - 12KG (6KGx2) (29,00 zł / kg)
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 50% JAGNIĘCINY - 2KG (42,25 zł / kg) 84,50 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 50% JAGNIĘCINY - 6KG (30,67 zł / kg) 184,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 50% KURCZAKA - 6KG (28,17 zł / kg) 169,00 zł
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 50% KURCZAKA - 12KG (6KGx2) (26,50 zł / kg)
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 50% KURCZAKA - 2KG (39,00 zł / kg) 78,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 52% KACZKI - 2KG (41,25 zł / kg) 82,50 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 52% KACZKI - 6KG (29,83 zł / kg) 179,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 53% ŁOSOSIA I PSTRĄGA - 6KG (29,83 zł / kg) 179,00 zł
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 53% ŁOSOSIA I PSTRĄGA - 12KG (6KGx… (28,17 zł / kg)
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 53% ŁOSOSIA I PSTRĄGA - 2KG (41,75 zł / kg) 83,50 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ SZCZENAK RASY ŚREDNIEJ 60% KURCZAKA, INDYKA,… (30,67 zł / kg) 184,00 zł


