FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% ŁOSOSIA I PSTRĄGA - … (27,50 zł / kg) 165,00 zł
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% TYŃCZYKA I ŁOSOSIA -… (25,75 zł / kg)
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% TYŃCZYKA I ŁOSOSIA -… (26,58 zł / kg) 319,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% WIEPRZOWINY - 6KG (28,17 zł / kg) 169,00 zł
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% WIEPRZOWINY - 24KG (… (22,96 zł / kg)
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% WIEPRZOWINY - 12KG (23,75 zł / kg) 285,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% WIEPRZOWINY - 2KG (39,50 zł / kg) 79,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% WOŁOWINY - 12KG (24,08 zł / kg) 289,00 zł
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% WOŁOWINY - 24KG (12K… (23,25 zł / kg)
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% WOŁOWINY - 2KG (40,75 zł / kg) 81,50 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% WOŁOWINY - 6KG (28,17 zł / kg) 169,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA LIGHT 50% INDYKA - 2KG (40,75 zł / kg) 81,50 zł


