Za ocenę każdego z zakupionych produktów otrzymasz 50 pkt. premium.
p<>. Nasz sklep oferuje ekskluzywną obrożę skórzaną, która nie tylko prezentuje się stylowo dzięki zdobieniom ćwiekami, ale także dba o komfort Twojego psa.
Wykonana z wysokiej jakości skóry, obroża została podszyta filcem od wewnątrz, zapewniając miękkość i delikatność na szyi pupila.
To nie tylko modny dodatek, ale również funkcjonalne rozwiązanie dla Twojego czworonożnego przyjaciela.
| Wykonanie obroży dla psa: | skórzane |
|---|
Za ocenę każdego z zakupionych produktów otrzymasz 50 pkt. premium.
Dla produktu: DINO A.OBROŻA SKÓRZANA 50MM/50CM - CZARNA
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% WIEPRZOWINY - 2KG (39,50 zł / kg) 79,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% WIEPRZOWINY - 12KG (23,75 zł / kg) 285,00 zł
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% ŁOSOSIA I PSTRĄGA - … (22,13 zł / kg)
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% WIEPRZOWINY - 6KG (28,17 zł / kg) 169,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% TYŃCZYKA I ŁOSOSIA -… (26,58 zł / kg) 319,00 zł


