Za ocenę każdego z zakupionych produktów otrzymasz 50 pkt. premium.
Wykonana z wysokiej jakości skóry, obroża została podszyta filcem od wewnątrz, zapewniając miękkość i delikatność na szyi pupila.
To nie tylko modny dodatek, ale również funkcjonalne rozwiązanie dla Twojego czworonożnego przyjaciela.
| Wykonanie obroży dla psa: | skórzane |
|---|
Za ocenę każdego z zakupionych produktów otrzymasz 50 pkt. premium.
Dla produktu: DINO A.OBROŻA SKÓRZANA 30MM/63CM - CZARNA
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% DZICZYZNY I ŁOSISIA … (42,50 zł / kg) 85,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% WIEPRZOWINY - 2KG (39,50 zł / kg) 79,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% WIEPRZOWINY - 12KG (23,75 zł / kg) 285,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% DZICZYZNY I ŁOSISIA … (25,75 zł / kg) 309,00 zł
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% DZICZYZNY I ŁOSISIA … (24,96 zł / kg)

