PURINA PRO PLAN KITTEN INDYK W SOSIE - 85G x 4 12,90 zł
BULT KIEŁBASKA JAGNIĘCA 1SZT 2,60 zł
HAPPY SNACKY ZACHWYT NAD KOSTKĄ MIĘSA Z INDYKA 70G 11,10 zł
Zestaw
RAW PALEO HEALTHY GRAIN ADULT SALMON & BARLEY - 20KG (10KGx2… (16,90 zł / kg)
RAW PALEO HEALTHY GRAIN ADULT SALMON & BARLEY - 10KG (17,90 zł / kg) 179,00 zł
FURORA VET PEPTIDE+ ZDROWIE UKŁADU TRAWIENNEGO - 10KG (38,90 zł / kg) 389,00 zł
M4M NAPSANOSY NA DLUGO KACZKA 1SZT 50G 6,60 zł
Mega HIT
PURINA PRO PLAN STERILISED RENAL PLUS SALMON - 10KG + 2KG (19,92 zł / kg) 239,00 zł
Mega HIT
PURINA PRO PLAN STERILISED RENAL PLUS TURKEY - 10KG + 2KG (19,92 zł / kg) 239,00 zł
FELIX DELI MOMENTS SALMON 4 x 10G 7,80 zł
FELIX DELI MOMENTS CHICKEN 4 x 10G 7,80 zł
PURINA CAT CHOW STERYLIZED Z JAGNIĘCINĄ I ZIELONĄ FASOLKĄ - … 8,90 zł
PURINA CAT CHOW HAIRBALL Z KURCZAKIEM I ZIELONĄ FASOLKĄ - 85… 8,90 zł
PURINA CAT CHOW STERYLIZED Z KURCZAKI I BAKŁAŻANEM - 85G x 4 8,90 zł
PURINA CAT CHOW KITTEN Z INDYKIEM I CUKINIĄ W GALARECIE - 85… 8,90 zł
Polecane
FURORA VET PEPTIDE+ PIELĘGNACJA SKÓRY I SIERŚCI - 1,5KG (66,00 zł / kg) 99,00 zł
Polecane
FURORA VET PEPTIDE+ KONTROLA WAGI I PIELĘGNACJA STAWÓW - 1,… (66,00 zł / kg) 99,00 zł
Polecane
FURORA VET PEPTIDE+ ZDROWIE UKŁADU TRAWIENNEGO - 1,5KG (66,00 zł / kg) 99,00 zł
Nowość
BOZITA KOT KAWAŁECZKI W GALARETCE Z WĄTRÓBKĄ KURCZAKA - 85G 4,44 zł
Nowość
BOZITA KOT KAWAŁECZKI W SOSIE KITTEN KURCZAK - 85G 4,44 zł

