HAPPY SNACKY PASKI Z KRÓLIKA 500G 29,30 zł
ONERS USZY KRÓLICZE Z FUTREM 100G 11,50 zł
ONERS USZY KRÓLICZE BIAŁE 100G 14,90 zł
ONERS USZY KOZIE 100G 16,50 zł
ONERS SKÓRA Z WIELBŁĄDA 15CM 100G 9,90 zł
ONERS PŁUCA WOŁOWE 250G 11,30 zł
SERRANO HAM BONES KOSTK Z GOLONKI 200G 7,10 zł
SERRANO HAM BONES PÓŁOWKA SZYNKOWA 2SZT 370G 8,70 zł
SERRANO HAM BONES PÓŁOWKA SZYNKOWA 200G 8,80 zł
SERRANO HAM BONES PÓŁOWKA SZYNKOWA 2SZT 550G 11,40 zł
FURORA VET PEPTIDE+ HYPOALLERGENIC - 10KG (38,90 zł / kg) 389,00 zł
Polecane
FURORA VET PEPTIDE+ FORMUŁA DENTYSTYCZNA - 1,5KG (66,00 zł / kg) 99,00 zł
BOSCH SANABELLE ADULT STRUŚ - 10KG (14,90 zł / kg) 149,00 zł
SERRANO HAM BONES MINI 3SZT 110G 6,40 zł
SERRANO HAM BONES MINI Z SZYNKĄ 3SZT 90G 5,70 zł
SERRANO HAM BONES NOGA WIEPRZOWA MEGA 550G 12,70 zł
PRO PLAN PUSZKA SENIOR MUS Z TUNCZYKIEM - 85G 3,90 zł
PRO PLAN INDOR Z LOSOSIEM W SOSIE - 85G 3,89 zł
PRO PLAN PUSZKA BABY KITTEN HEALTHY START Z KURCZAKIEM - 85G 3,90 zł
PRO PLAN STERILISED SENIOR Z INDYKIEM W SOSIE - 85G 3,89 zł


