FITMIN DOG PURITY ADULT FISH & VENISON - 2KG (33,75 zł / kg) 67,50 zł
FITMIN DOG PURITY ADULT BEEF - 2KG (33,75 zł / kg) 67,50 zł
FITMIN DOG PURITY ADULT MINI BEEF - 4KG (28,50 zł / kg) 114,00 zł
Zestaw
ORIJEN ORIGINAL - 22,8KG (11,4x2) (35,44 zł / kg)
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 50% JAGNIĘCINY - 12KG (6KGx2) (29,00 zł / kg)
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 50% JAGNIĘCINY - 6KG (30,67 zł / kg) 184,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 50% KURCZAKA - 2KG (39,00 zł / kg) 78,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% JAGNIĘCINY - 6KG (29,17 zł / kg) 175,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% KACZKI - 2KG (40,50 zł / kg) 81,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 53% ŁOSOSIA I PSTRĄGA - 2KG (41,75 zł / kg) 83,50 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ SZCZENIAK RASY DUŻEJ 60% ŁOSOSIA - 2KG (40,75 zł / kg) 81,50 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ SZCZENAK RASY ŚREDNIEJ 60% KURCZAKA, INDYKA,… (41,50 zł / kg) 83,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ SZCZENAK RASY ŚREDNIEJ 60% KURCZAKA, INDYKA,… (30,67 zł / kg) 184,00 zł
ORIJEN SENIOR - 11,4KG (37,19 zł / kg) 424,00 zł
Zestaw
FITMIN DOG PURITY ADULT MINI BEEF - 8KG (2KGx4) (27,25 zł / kg)
ORIJEN REGIONAL RED - 11,4KG (46,97 zł / kg) 535,50 zł
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 50% KURCZAKA - 12KG (6KGx2) (26,50 zł / kg)
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 53% ŁOSOSIA I PSTRĄGA - 12KG (6KGx… (28,17 zł / kg)
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 53% ŁOSOSIA I PSTRĄGA - 6KG (29,83 zł / kg) 179,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 50% KURCZAKA - 6KG (28,17 zł / kg) 169,00 zł


