OBROŻA TAŚMA GUMOWANA 25MM/55-67CM CZARNO/ŻÓŁTA 20,30 zł
OBROŻA TAŚMA GUMOWANA 25MM/55-67CM CZARNO/ZIELONA 20,30 zł
OBROŻA TAŚMA GUMOWANA 25MM/55-67CM CZARNO/POMARAŃCZOWA 20,30 zł
ALPHA SPIRIT WILD FISH DOG FOOD - 200G (42,00 zł / kg) 8,40 zł
ALPHA SPIRIT MULTIPROTEIN COMPLETE DOG FOOD - 200G (42,00 zł / kg) 8,40 zł
Zestaw
WIEJSKA ZAGRODA INDYK Z JAGNIĘCINĄ - 18KG (9KGx2) (20,44 zł / kg)
Zestaw
HAPPY DOG GIANT JUNIOR LAMB&RICE - 30KG (15KGx2) (16,87 zł / kg)
FLEXI MULTIBOX CZARNY 27,40 zł
PET NOVA WORKI NA PSIE ODCHODY 4x20SZT BIODEGRADOWALNE 11,60 zł
PET NOVA WORKI NA PSIE ODCHODY 4x20SZT KOLOROWE 6,70 zł
PET NOVA WORKI NA PSIE ODCHODY 4x20SZT CZARNE 6,70 zł
DINO LINKA Z TAŚMY GUMOWANA 20MM/1,6M NIEBIESKO - ŻÓŁTA 17,40 zł
DINO LINKA Z TAŚMY GUMOWANA 20MM/1,6M CZARNO - ŻÓŁTA 19,30 zł
DINO SZELKI TAŚMA REGULOWANA 25MM/60-90CM - NIEBIESKIE 35,80 zł
DINO SZELKI TAŚMA REGULOWANA 25MM/60-90CM - BRĄZOWE 39,80 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA LIGHT 50% PSTĄGA I ŁOSOS… (29,00 zł / kg) 174,00 zł
TRIXIE (17612) KAGANIEC MUZZLE FLEX M 63,10 zł
TRIXIE (17611) KAGANIEC MUZZLE FLEX S 54,70 zł
TRIXIE (22846) DOZOWNIK DO TOREBEK NA PSIE ODCHODY 12,10 zł
VERSELE-LAGA CLASSIC DOG LAMB & RICE - 20KG (7,25 zł / kg) 145,00 zł


