Punkty: 0 Twoje konto koszyk 0 0 prod. / 0,00Do kasy

Zapytania i wyjaśnienia dotyczące zapytań ofertowych i procedur

Objaśnienie do zapytania

W nawiązaniu do zapytania Wykonawcy dotyczącego zapytania z dnia 26.01.2017 na:

dostawę, instalację i uruchomienie następujących nowych środków trwałych – sprzętu informatycznego:

Zakup, instalacja i uruchomienie – komputer stacjonarny wraz z monitorem (1 szt.)

Kod CPV 30213300-8 Komputer biurkowy.

Wyjaśnia się, że gdy w zapytaniu ofertowym w specyfikacji dla parametrów/funkcjonalności w opisie nie podano wymaganych zakresów parametrów, funkcjonalności technicznych lub wskazano „brak danych” Wykonawca ma dowolność w dostosowaniu tych i w ich doborze w oferowanym sprzęcie.

Objaśnienie do zapytania

W nawiązaniu do zapytania Wykonawcy dotyczącego zapytania z dnia 17.10.2017 na:

Zakup, instalacja i uruchomienie – oprogramowanie serwera bazodanowego SQL Serwer lub równoważne – komplet

Zakup, instalacja i uruchomienie – oprogramowanie pulpit zdalny Windows RDS

lub równoważne – komplet

Zakup, instalacja i uruchomienie – oprogramowanie Windows RDS lub równoważne – moduł Mobilny Magazynier lub równoważne – komplet

Wyjaśnia się, że przez komplet rozumiemy :

- dla oprogramowanie serwera bazodanowego SQL Serwer lub równoważnego wymaga się licencje serwerową na firmę Zamawiającego lub też nie więcej niż 10 licencji pojedynczych dostępowych chyba że sposób licencjonowania producenta określa inne zasady.

- dla oprogramowanie pulpit zdalny Windows RDS lub równoważne wymaga się licencje serwerową na firmę Zamawiającego lub też nie więcej niż 10 licencji pojedynczych dostępowych chyba że sposób licencjonowania producenta określa inne zasady.

- dla oprogramowanie Windows RDS lub równoważne – moduł Mobilny Magazynier lub równoważne – wymaga się licencje serwerową na firmę Zamawiającego lub też co najmniej 1 licencję pojedynczą dostępową chyba że sposób licencjonowania producenta określa inne zasady.

Objaśnienie do zapytania

W nawiązaniu do zapytania Wykonawcy dotyczącego zapytania z dnia 17.10.2017 na:

Zakup, instalacja, uruchomienie – moduł do rozliczeń pobrań firm kurierskich zintegrowany w ramach systemu B2C

Ofertę na moduł do rozliczeń pobrań firm kurierskich zintegrowany w ramach systemu B2C należy złożyć ofertę jedynie wg osobnego zapytania dotyczącego tylko tego modułu.

Wyjaśnia się, że przez komplet rozumiemy licencje serwerowe na firmę Zamawiającego lub też co najmniej 1 licencję pojedynczą dostępową chyba że sposób licencjonowania producenta określa inne zasady.

Objaśnienie do zapytania

W nawiązaniu do zapytania z dnia 21.10.2017 na:

dostawę, instalację i uruchomienie modułów dla optymalizacji procesów stanowiących system B2C wraz ze szkoleniem należy składać wg poniżej zamieszczonego zapytania ofertowego które nie obejmuje moduł do rozliczeń pobrań firm kurierskich zintegrowany w ramach systemu B2C.

Wyjaśnia się że, ofertę na moduł do rozliczeń pobrań firm kurierskich zintegrowany w ramach systemu B2C należy złożyć ofertę jedynie wg osobnego zapytania dotyczącego tylko tego modułu z dnia 17.10.2017

wyjaśnia się, że moduł do rozliczeń pobrań firm kurierskich zintegrowany w ramach systemu B2C nie jest objęty tymże zapytaniem.

Objaśnienie do zapytania

W nawiązaniu do zapytania Wykonawcy dotyczącego zapytania z dnia 17.10.2017 na:

Usługa doradcza – analiza i ekspertyza informatyczna (1 komplet)

Kod CPV: 72220000-3 Usługi doradcze w zakresie systemów i doradztwo techniczne

Dla porządku wyjaśniamy, że odnośnie informacji w kryterium nr 3 końcowym wymaganym terminem realizacji jest 31.01.2018 tak jak zapisano w części głównej przedmiotowego zapytania.

SZNUPA – zapytanie ofertowe – modułow optymalizacji procesów stanowiących system B2C wraz ze szkoleniem 21-10-2017.doc

Nasze marki

Fundusze europejskie Program Regionalny

Fundusze europejskie Śląskie

Europejski fundusz Rozwoju Regionalnego

X
Nasz sklep internetowy stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Czytaj więcej...