PETMEX POŁÓWKA POROŻA JELENIA L 49,80 zł
PETMEX POROŻE JELENIA L 90,40 zł
PETMEX POROŻE JELENIA XL 137,80 zł
PETMEX UCHO SARNY 1SZT 11,00 zł
JOSERA FESTIVAL - 3KG (24,87 zł / kg) 74,60 zł
JOSERA HYPOALLERGENIC - 3KG (31,43 zł / kg) 94,30 zł
JOSERA KOT LAGER - 2KG (29,80 zł / kg) 59,60 zł
JOSERA LAMB & RICE - 3KG (25,47 zł / kg) 76,40 zł
JOSERA MEDIUM/MAXI JUNIOR/KIDS - 3KG (21,43 zł / kg) 64,30 zł
JOSERA OPTINESS - 3KG (24,37 zł / kg) 73,10 zł
JOSERA SENSIPLUS - 3KG (23,87 zł / kg) 71,60 zł
Nowość
FURORA CONNOISSEUR KOCIĘ INDYK Z KURCZAKIEM - 1,5KG (52,67 zł / kg) 79,00 zł

