PETMEX ŁAPKI KRÓLICZE 100G 9,30 zł
PETMEX PATYK Z DRZEWA KAWOWEGO M 22,00 zł
PETMEX PATYK Z DRZEWA KAWOWEGO XS 25,80 zł
PETMEX POROŻE DANIELA L 82,20 zł
PETMEX POROŻE DANIELA M 49,40 zł
PETMEX POROŻE DANIELA S 29,30 zł
PETMEX SER HIMALAJSKI M 23,50 zł
PETMEX SER HIMALAJSKI S 11,30 zł
PETMEX SER HIMALAJSKI XS 7,50 zł
JOSERA MINI ADULT CHICKEN - 3KG (25,37 zł / kg) 76,10 zł
JOSERA MINI ADULT LAMB - 3KG (26,90 zł / kg) 80,70 zł
JOSERA SENSIADULT - 3KG (22,90 zł / kg) 68,70 zł


