FURORA SUPERFOOD RASA MAŁA 65% SZKOCKIEGO ŁOSOSIA - 6KG (34,00 zł / kg) 204,00 zł
FURORA SUPERFOOD RASA MAŁA 65% WOŁOWINY ANGUS - 6KG (34,00 zł / kg) 204,00 zł
FURORA SUPERFOOD RASA MAŁA 65% WOŁOWINY ANGUS - 2KG (47,00 zł / kg) 94,00 zł
FURORA SUPERFOOD SZCZENIAK 65% INDYKA Z WOLNEGO WYBIEGU I WI… (25,75 zł / kg) 309,00 zł
FURORA SUPERFOOD SZCZENIAK 65% INDYKA Z WOLNEGO WYBIEGU I WI… (45,50 zł / kg) 91,00 zł
FURORA SUPERFOOD SZCZENIAK RASA DUŻA I ŚREDNIA 65% SZKOCKIEG… (44,75 zł / kg) 89,50 zł
FURORA SUPERFOOD SZCZENIAK RASA DUŻA I ŚREDNIA 65% SZKOCKIEG… (27,42 zł / kg) 329,00 zł
FURORA SUPERFOOD SZCZENIAK RASA DUŻA I ŚREDNIA 65% SZKOCKIEG… (34,00 zł / kg) 204,00 zł
Nowość
FURORA SUPERFOOD SZCZENIAK RASA DUŻA I ŚREDNIA 65% WOŁOWINY … (34,83 zł / kg) 209,00 zł
Nowość
FURORA SUPERFOOD SZCZENIAK RASA DUŻA I ŚREDNIA 65% WOŁOWINY … (44,50 zł / kg) 89,00 zł
Nowość
FURORA SUPERFOOD SZCZENIAK RASA DUŻA I ŚREDNIA 65% WOŁOWINY … (28,25 zł / kg) 339,00 zł
Zestaw
FURORA SUPERFOODS 65% SZKOCKIEGO ŁOSOSIA - 24KG (12KGx2) (26,00 zł / kg)

