Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA LIGHT 50% INDYKA - 24KG … (23,67 zł / kg)
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA LIGHT 50% INDYKA - 6KG (29,00 zł / kg) 174,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA LIGHT 50% INDYKA - 12KG (24,50 zł / kg) 294,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA LIGHT 50% PSTĄGA I ŁOSOS… (29,00 zł / kg) 174,00 zł
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA LIGHT 50% PSTĄGA I ŁOSOS… (23,67 zł / kg)
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA LIGHT 50% PSTĄGA I ŁOSOS… (24,50 zł / kg) 294,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA SENIOR 50% INDYKA - 6KG (29,00 zł / kg) 174,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA SENIOR 50% INDYKA - 2KG (40,75 zł / kg) 81,50 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA SENIOR 50% INDYKA - 12KG (24,50 zł / kg) 294,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA SENIOR 50% PSTĄGA I ŁOSO… (40,75 zł / kg) 81,50 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA SENIOR 50% PSTĄGA I ŁOSO… (29,00 zł / kg) 174,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA SENIOR 50% PSTĄGA I ŁOSO… (24,50 zł / kg) 294,00 zł


