FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% JAGNIĘCINY - 6KG (29,17 zł / kg) 175,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% JAGNIĘCINY - 2KG (41,75 zł / kg) 83,50 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% KACZKI - 12KG (24,08 zł / kg) 289,00 zł
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% KACZKI - 24KG (12KGx… (23,25 zł / kg)
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% KACZKI - 2KG (40,50 zł / kg) 81,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% KACZKI - 6KG (28,17 zł / kg) 169,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% KRÓLIKA I INDYKA - 2… (46,50 zł / kg) 93,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% KRÓLIKA I INDYKA - 6… (33,17 zł / kg) 199,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% KRÓLIKA I INDYKA - 1… (27,42 zł / kg) 329,00 zł
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% ŁOSOSIA I PSTRĄGA - … (22,13 zł / kg)
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% ŁOSOSIA I PSTRĄGA - … (22,92 zł / kg) 275,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% ŁOSOSIA I PSTRĄGA - … (39,50 zł / kg) 79,00 zł


