Punkty: 0 Twoje konto koszyk 0 0 prod. / 0,00Do kasy

FRONTLINE

Przedstawiamy ofertę preparatów FRONTLINE przeznaczonych dla psów i kotów. W sprzedaży znajdują się między innymi krople o długotrwałym działaniu zwalczające pchły oraz kleszcze, czy też preparaty w formie sprayu. 

W sprzedaży dostępne są również cieszące się dużym zainteresowaniem preparaty FRONTLINE oparte na dwóch substancjach czynnych. Ich wspólne działanie eliminuje każde stadium rozwojowe pchły. Preparaty FRONTLINE zabijają pchły w 24 godziny, natomiast kleszcze w 48 godzin. Ich długotrwałe działanie polega na ochronie psów i kotów przez okres kilku tygodni. Preparaty FRONTLINE zabijają pchły przez okres do 4 tygodni u kotów oraz przez okres do 8 tygodni u psów. Hamują również rozwój jaj, larw i poczwarek pcheł przez 6 tygodnie u kotów i do 8 tygodni u psów. Natomiast ochrona przed kleszczami wynosi 2 tygodnie u kotów oraz 4 tygodnie u psów. 

Nie znaleziono produktów spełniających wybrane kryteria.

Nasze marki

Fundusze europejskie Program Regionalny

Fundusze europejskie Śląskie

Europejski fundusz Rozwoju Regionalnego

X
Nasz sklep internetowy stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Czytaj więcej...