DOLINA NOTECI PREMIUM WOŁOWINA - 800G (17,38 zł / kg) 13,90 zł
Zestaw
DOLINA NOTECI PREMIUM WOŁOWINA - 6x800G (16,75 zł / kg)
Zestaw
DOLINA NOTECI PSTRĄG - 12x400G (19,78 zł / kg)
Zestaw
DOLINA NOTECI PSTRĄG - 6x400G (20,52 zł / kg)
DOLINA NOTECI PSTRĄG - 500G (17,80 zł / kg) 8,90 zł
DOLINA NOTECI PSTRĄG - 400G (21,25 zł / kg) 8,50 zł
Zestaw
DOLINA NOTECI WOŁOWINA - 12x400G (19,78 zł / kg)
Zestaw
DOLINA NOTECI WOŁOWINA - 6x400G (20,52 zł / kg)
DOLINA NOTECI WOŁOWINA - 400G (21,25 zł / kg) 8,50 zł
DOLINA NOTECI WOŁOWINA - 500G 8,90 zł
DOLINA NOTECI WOŁOWINA - 150G 5,50 zł


