Zestaw
DOLINA NOTECI PREMIUM JAGNIĘCINA - 12x800G (16,54 zł / kg)
Zestaw
DOLINA NOTECI PREMIUM JAGNIĘCINA - 6x800G (16,75 zł / kg)
DOLINA NOTECI PREMIUM JAGNIĘCINA - 800G (17,38 zł / kg) 13,90 zł
DOLINA NOTECI PREMIUM KACZKA - 400G 8,90 zł
Zestaw
DOLINA NOTECI PREMIUM KURCZAK - 6x800G (16,75 zł / kg)
DOLINA NOTECI PREMIUM KURCZAK - 800G (17,38 zł / kg) 13,90 zł
DOLINA NOTECI PREMIUM ŁOSOŚ - 400G 8,90 zł
DOLINA NOTECI PREMIUM PSTRĄG - 800G (17,38 zł / kg) 13,90 zł
DOLINA NOTECI PREMIUM STERILISED BOGATA W INDYKA - 400G 8,90 zł
DOLINA NOTECI PREMIUM STERILISED DANIE Z KACZKI - 85G 4,90 zł
DOLINA NOTECI PREMIUM STERILISED DANIE Z WOŁOWINY - 85G 4,90 zł
Zestaw
DOLINA NOTECI PREMIUM WOŁOWINA - 12x800G (16,54 zł / kg)

