DOLINA NOTECI JAGNIĘCINA - 400G (21,25 zł / kg) 8,50 zł
Zestaw
DOLINA NOTECI JAGNIĘCINA - 12x400G (19,78 zł / kg)
DOLINA NOTECI JAGNIĘCINA - 500G (17,80 zł / kg) 8,90 zł
Zestaw
DOLINA NOTECI JAGNIĘCINA - 6x400G (20,52 zł / kg)
DOLINA NOTECI JUNIOR JAGNIĘCINA - 300G 7,70 zł
Zestaw
DOLINA NOTECI JUNIOR JAGNIĘCINA - 300G x 5
DOLINA NOTECI JUNIOR JAGNIĘCINA - 400G (21,25 zł / kg) 8,50 zł
Zestaw
DOLINA NOTECI JUNIOR JAGNIĘCINA - 6x400G (20,52 zł / kg)
DOLINA NOTECI JUNIOR KRÓLIK Z OZORAMI JELENIA - 185G 7,20 zł
Zestaw
DOLINA NOTECI JUNIOR KRÓLIK Z OZORAMI JELENIA - 185G x 12
DOLINA NOTECI JUNIOR SERCA INDYKA - 400G (21,25 zł / kg) 8,50 zł
Zestaw
DOLINA NOTECI JUNIOR SERCA INDYKA - 6x400G

