Za ocenę każdego z zakupionych produktów otrzymasz 50 pkt. premium.
Saszetka na przysmaki.
- można zamknąć przy użyciu troczka
- z klamra i pętla do zawieszania na pasek
- z nylonu/poliestru
KOLOR WYBIERAMY LOSOWO
| Rodzaj akcesoria dla psa: | saszetki na smakołyki |
|---|
Za ocenę każdego z zakupionych produktów otrzymasz 50 pkt. premium.
Dla produktu: TRIXIE (3226) TORBA NA PRZYSMAKI 8x10CM DELUXE
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% JAGNIĘCINY - 12KG (24,58 zł / kg) 295,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% INDYKA - 12KG (22,67 zł / kg) 272,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% JAGNIĘCINY - 2KG (41,75 zł / kg) 83,50 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% KACZKI - 6KG (28,17 zł / kg) 169,00 zł
BULT TRESERKI Z KACZKI 150G 11,60 zł


