Punkty: 0 Twoje konto koszyk 0 0 prod. / 0,00Do kasy

TRIXIE (2288) DYSKI SZKOLENIOWE

  • TRIXIE
  • 13,50  
  • Dostępny

Zaprojektowane przez znanego behawiorystę Johna Fishera dyski treningowe składają się z 5 spiętych ze sobą metalowych blaszek, które rzucone wydają charakterystyczny dźwięk różny od dźwięków wydawanych przez inne przedmioty w otoczeniu, takie jak np. pęk kluczy czy łańcuszek.

Kształt dysków i konstrukcja całości pozwala na bezdźwięczne podnoszenie i noszenie dysków np. w kieszeni. Pozwala to na użycie dysków dokładnie w chwili kiedy chcemy przerwać niechciane zachowanie psa. Wbrew pozorom dyski nie działają w ten sposób, że powodują przestraszenie czy zaskoczenie psa.

W początkowym okresie psy nierzadko ignorują dźwięk dysków, jednak po kilku-kilkunastu powtórzeniach szybko uczą się, że ich zachowanie powoduje niezwykłą reakcję i uczą się unikać tego zachowania. Dyski treningowe działają na zasadzie negatywnego wzmocnienia – są sygnałem braku nagrody (czegoś przyjemnego), nie są natomiast karą. Działanie dysków nie jest ponadto kojarzone w właścicielem, czego trudno uniknąć stosując kary.

Rodzaj akcesoria dla psa: dyski

Za ocenę każdego z zakupionych produktów otrzymasz 50 pkt. premium.

Poleć produkt! Ty i osoba, której go polecisz, otrzymacie po 100 pkt. premium.

Powiadom mnie o dostępności produktu

Dla produktu: TRIXIE (2288) DYSKI SZKOLENIOWE

Podaj adres e-mail

Podaj numer telefonu

Nasze marki

Fundusze europejskie Program Regionalny

Fundusze europejskie Śląskie

Europejski fundusz Rozwoju Regionalnego

X
Nasz sklep internetowy stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Czytaj więcej...