Za ocenę każdego z zakupionych produktów otrzymasz 50 pkt. premium.
p<>. Nasz sklep oferuje ekskluzywną obrożę skórzaną, która nie tylko prezentuje się stylowo dzięki zdobieniom ćwiekami, ale także dba o komfort Twojego psa.
Wykonana z wysokiej jakości skóry, obroża została podszyta filcem od wewnątrz, zapewniając miękkość i delikatność na szyi pupila.
To nie tylko modny dodatek, ale również funkcjonalne rozwiązanie dla Twojego czworonożnego przyjaciela.
| Wykonanie obroży dla psa: | skórzane |
|---|
Za ocenę każdego z zakupionych produktów otrzymasz 50 pkt. premium.
Dla produktu: DINO A.OBROŻA SKÓRZANA 40MM/46CM - CZARNA
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 50% JAGNIĘCINY - 6KG (30,67 zł / kg) 184,00 zł
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA 50% ŁOSOSIA I PSTRĄGA - 24KG (12KG… (24,08 zł / kg)
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 50% JAGNIĘCINY - 2KG (42,25 zł / kg) 84,50 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% KRÓLIKA I INDYKA - 2… (46,50 zł / kg) 93,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA 50% INDYKA - 12KG (25,42 zł / kg) 305,00 zł


