Za ocenę każdego z zakupionych produktów otrzymasz 50 pkt. premium.
Smakowity przysmak dla Twojego psa.
- smakołyki dla psa są w 100% naturalne
- Wyprodukowane z całych kawałków mięsa
- Bez dodatku konserwantów, sztucznych barwników, aromatów i wzmacniaczy smaku
- Bezpieczne dzięki pasteryzacji termicznej
- Idealne jako urozmaicenie codziennych posiłków lub zdrowa nagroda
Skład:
Mięso z kaczki 93,1%, gliceryna5%, skrobia 1,6%, sól 0,3%,
Analiza:
| białko | 40% |
| tłuszcz | 1,5% |
| błonnik | 1% |
| popiół surowy | 3,5% |
| wilgotność | 26% |
| Wiek psa: | psy dorosłe |
|---|---|
| Przeznaczenie przysmaków dla psa: | bezzbożowe, ogólne |
| Rodzaj przysmaków dla psa: | mięsne, suszone |
| Smak przysmaku dla psów: | kaczka |
Za ocenę każdego z zakupionych produktów otrzymasz 50 pkt. premium.
Dla produktu: HILTON MIĘKKIE PASKI Z KACZKI 500G
ONERS UCHO WIEPRZOWE XL 1 SZT 5,40 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% INDYKA - 12KG (22,67 zł / kg) 272,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ SZCZENIAK RASY DUŻEJ 60% ŁOSOSIA - 12KG (24,92 zł / kg) 299,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% KACZKI - 12KG (24,08 zł / kg) 289,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% KACZKI - 2KG (40,50 zł / kg) 81,00 zł


