Za ocenę każdego z zakupionych produktów otrzymasz 50 pkt. premium.
Pyszne paseczki z kurczaka i ryby to doskonały sposób na nagrodzenie Twojego psa. Paski można łatwo podzielić na mniejsze kawałki i podawać jako nagrodę podczas spacerów, albo można podawać w całości po posiłku, albo jako przekąska podczas naszej nieobecności w domu. Paseczki wymagają żucia i gryzienia dzięki temu pies dba o swoje zęby i wzmacnia dziąsła.
- Pyszne paski kurczak z rybą 81% mięsa
- Delikatny skład idealny dla psów z problemami gastrycznymi
- Łatwo przyswajalne i z niską zawartością tłuszczu
- Skład ryba i kurczak – bogactwo selenu, białka i witamin z grupy B
- Doskonałe jako nagroda
Skład:
Mięso z kurczaka 40,3%, dorsz 45%, skrobia 5%, maka pszenna 3,5%, skrobia 5%.
| Wiek psa: | psy dorosłe |
|---|---|
| Przeznaczenie przysmaków dla psa: | odżywcze |
| Rodzaj przysmaków dla psa: | mięsne |
| Smak przysmaku dla psów: | wołowina |
Za ocenę każdego z zakupionych produktów otrzymasz 50 pkt. premium.
Dla produktu: HILTON MIĘKKIE PASECZKI Z KURCZAKIEM I RYBĄ 500G
FURORA SUPER PREMIUM RASA DUŻA I ŚREDNIA JAGNIĘCINA Z RYŻEM … (17,42 zł / kg) 209,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ SZCZENIAK RASY DUŻEJ 60% ŁOSOSIA - 12KG (24,92 zł / kg) 299,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 50% KURCZAKA - 6KG (28,17 zł / kg) 169,00 zł
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 53% ŁOSOSIA I PSTRĄGA - 12KG (6KGx… (28,17 zł / kg)
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA LIGHT 50% INDYKA - 12KG (24,50 zł / kg) 294,00 zł


