Za ocenę każdego z zakupionych produktów otrzymasz 50 pkt. premium.
Opinie klientów
-
Ocena: (5/5)
Alina, W dniu: 16.10.2025
a to mój "tygrys" lubi najbardziej
Mini sushi z jagnięciny to przysmak w formie małych, okrągłych roladek o średnicy 1cm. Smakołyk jest bardzo miękki i zawiera dużo mięsa. Doskonały sposób na nagradzanie pupila podczas codziennych aktywności. Smaczny i pożywny przysmak dla psa stanowiący doskonałe uzupełnienie codziennej diety naszego pupila. Nie zawiera glutenu.
Skład:
jagnięcina 68,5%, dorsz 20%, skrobia 5%, gliceryna 4,5%, białko roślinne 1,5%, sól 0,5%
Analiza:
białko surowe min 25%, tłuszcz surowy max 7,5%, popiół surowy max 5%, włókno surowe max 1%, wilgotność max 18%
Zalecenia:
Pamiętaj o tym, że przysmaki nie mogą zastąpić codziennej karmy. Nie zapomnij o dostępie do wody dla Twojego zwierzaka.
| Wiek psa: | psy dorosłe |
|---|---|
| Rodzaj przysmaków dla psa: | kości i gryzarki, mięsne |
| Smak przysmaku dla psów: | jagnięcina |
Za ocenę każdego z zakupionych produktów otrzymasz 50 pkt. premium.
Ocena: (5/5)
a to mój "tygrys" lubi najbardziej
Dla produktu: HAPPY SNACKY MINI SUSHI Z JAGNIĘCINY 500G
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% INDYKA - 12KG (22,67 zł / kg) 272,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% ŁOSOSIA I PSTRĄGA - … (22,92 zł / kg) 275,00 zł
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 50% KURCZAKA - 12KG (6KGx2) (26,50 zł / kg)
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% JAGNIĘCINY - 6KG (29,17 zł / kg) 175,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 50% JAGNIĘCINY - 6KG (30,67 zł / kg) 184,00 zł


