VET EXPERT RAW PALEO STERILISED CAT TURKEY - 100G 7,70 zł
FURORA SUPERFOOD RASA MAŁA 65% SZKOCKIEGO ŁOSOSIA - 2KG (44,50 zł / kg) 89,00 zł
FURORA SUPERFOOD RASA MAŁA 65% WOŁOWINY ANGUS - 2KG (47,00 zł / kg) 94,00 zł
BULT KARMA MOKRA KACZKA - 500G 8,90 zł
FURORA CONNOISSEUR KOT STERYLIZOWANY KACZKA Z RYBĄ - 1,5KG (56,00 zł / kg) 84,00 zł
SUPER BENO SUCHY SZAMPON SUŁTAN DLA PSA 250ML 11,20 zł
FURORA SUPERFOOD RASA MAŁA 65% WOŁOWINY ANGUS - 6KG (34,00 zł / kg) 204,00 zł
FURORA SUPERFOOD RASA MAŁA 65% SZKOCKIEGO ŁOSOSIA - 6KG (34,00 zł / kg) 204,00 zł
BULT KARMA MOKRA DZICZYZNA - 500G 8,90 zł
BULT KARMA MOKRA DORSZ - 500G 8,90 zł
Zestaw
JOSERA HELP HYPOALLERGENIC - 20KG (10KGx2) (22,90 zł / kg)
ELANCO ADTAB 112.5MG TABLETKA NA PCHŁY I KLESCZE DLA PSA 2,5… 41,00 zł
ELANCO ADTAB 225MG TABLETKA NA PCHŁY I KLESZCZE DLA PSA 5,5-… 47,00 zł
ELANCO ADTAB 450MG TABLETKA NA PCHŁY I KLESZCZE DLA PSA 11-2… 49,70 zł
FURORA CONNOISSEUR KOT DOROSŁY INDYK Z KURCZAKIEM - 1,5KG (49,33 zł / kg) 74,00 zł
ELANCO ADTAB 900MG TABLETKA NA PCHŁY I KLESZCZE DLA PSA 22-4… 55,30 zł
ELANCO ADTAB CAT 48MG TABLETKA NA PCHŁY I KLESZCZE DLA KOTA … 39,60 zł
FITMIN MAXI LIGHT - 12KG (15,75 zł / kg) 189,00 zł
Zestaw
PURINA PRO PLAN NUTRI SAVOUR DELICATE OCEAN FISH - 85G x 12
FITMIN MEDIUM MAINTENANCE - 12KG (15,75 zł / kg) 189,00 zł


