CLUB 4 PAWS ADULT LIGHT MEDIUM AND LARGE BREEDS - 5KG (15,10 zł / kg) 75,50 zł
CLUB 4 PAWS ADULT LIGHT SMALL BREEDS - 5KG (15,10 zł / kg) 75,50 zł
JOSERA HELP HEART DOG DRY - 900G (28,67 zł / kg) 25,80 zł
FURORA VET PEPTIDE+ KONTROLA WAGI I PIELĘGNACJA STAWÓW - 10… (38,90 zł / kg) 389,00 zł
JOSERA HELP HEART DOG DRY - 10KG (24,90 zł / kg) 249,00 zł
JOSERA HELP DOG GASTROINTESTINAL - 10KG (22,90 zł / kg) 229,00 zł
JOSERA HELP DOG GASTROINTESTINAL - 900G 29,90 zł
JOSERA HELP DOG HYPOALLERGENIC - 900G 32,50 zł
JOSERA HELP DOG RENAL - 900G 29,90 zł
JOSERA HELP DOG RENAL - 10KG (22,90 zł / kg) 229,00 zł
JOSERA HELP DOG LIVER - 10KG (25,90 zł / kg) 259,00 zł
JOSERA HELP DOG LIVER - 900G 29,90 zł
JOSERA HELP DOG WEIGHT & DIABETIC - 900G 29,90 zł
OPTIMEAL SUPER PREMIUM PIES DOROSŁY DUŻEJ RASY Z ŁOSOSIEM - … (19,08 zł / kg) 229,00 zł
Zestaw
RAW PALEO HEALTHY GRAIN ADULT SALMON & BARLEY - 20KG (10KGx2… (16,90 zł / kg)
RAW PALEO HEALTHY GRAIN ADULT SALMON & BARLEY - 10KG (17,90 zł / kg) 179,00 zł
FURORA VET PEPTIDE+ ZDROWIE UKŁADU TRAWIENNEGO - 10KG (38,90 zł / kg) 389,00 zł
Polecane
FURORA VET PEPTIDE+ PIELĘGNACJA SKÓRY I SIERŚCI - 1,5KG (66,00 zł / kg) 99,00 zł
Polecane
FURORA VET PEPTIDE+ KONTROLA WAGI I PIELĘGNACJA STAWÓW - 1,… (66,00 zł / kg) 99,00 zł
Polecane
FURORA VET PEPTIDE+ ZDROWIE UKŁADU TRAWIENNEGO - 1,5KG (66,00 zł / kg) 99,00 zł

