FURORA SUPERFOOD RASA DUŻA I ŚREDNIA 65% BRYTYJSKIEJ JAGNIĘC… (28,75 zł / kg) 345,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA LIGHT 50% PSTĄGA I ŁOSOS… (29,00 zł / kg) 174,00 zł
FURORA SUPERFOOD SZCZENIAK RASA DUŻA I ŚREDNIA 65% SZKOCKIEG… (27,42 zł / kg) 329,00 zł
FURORA SUPERFOOD RASA DUŻA I ŚREDNIA 65% SZKOCKIEGO ŁOSOSIA … (42,50 zł / kg) 85,00 zł
Zestaw
FURORA SUPERFOOD 65% ANGIELSKIEJ KACZKI - 24KG (12KGx2) (27,92 zł / kg)
Zestaw
FURORA SUPERFOODS 65% SZKOCKIEGO ŁOSOSIA - 24KG (12KGx2) (26,00 zł / kg)
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% TYŃCZYKA I ŁOSOSIA -… (25,75 zł / kg)
FURORA SUPERFOODS RASA DUŻA I ŚREDNIA 65% SZKOCKIEGO ŁOSOSIA… (26,83 zł / kg) 322,00 zł
FURORA SUPERFOOD RASA DUŻA I ŚREDNIA 65% ANGIELSKIEJ KACZKI … (28,75 zł / kg) 345,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% TYŃCZYKA I ŁOSOSIA -… (26,58 zł / kg) 319,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% ŁOSOSIA I PSTRĄGA - … (27,50 zł / kg) 165,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 50% JAGNIĘCINY - 2KG (42,25 zł / kg) 84,50 zł
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA 50% ŁOSOSIA I PSTRĄGA - 24KG (12KG… (24,08 zł / kg)
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA 50% ŁOSOSIA I PSTRĄGA - 12KG (24,92 zł / kg) 299,00 zł
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA LIGHT 50% PSTĄGA I ŁOSOS… (23,67 zł / kg)
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA LIGHT 50% PSTĄGA I ŁOSOS… (24,50 zł / kg) 294,00 zł
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA LIGHT 50% INDYKA - 24KG … (23,67 zł / kg)
Zestaw
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 50% JAGNIĘCINY - 12KG (6KGx2) (29,00 zł / kg)
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA MAŁA 50% JAGNIĘCINY - 6KG (30,67 zł / kg) 184,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA 50% JAGNIĘCINY - 6KG (29,17 zł / kg) 175,00 zł


