FURMINATOR DLA PSOW KRÓTKOWŁOSYCH RAS OLBRZYMICH 148,50 zł
DOLINA NOTECI PREMIUM BOGATA W DZICZYZNĘ - 150G 5,50 zł
DOLINA NOTECI KACZKA Z DYNIĄ - 150G 5,50 zł
CAMON TRANSPORTER TORBA BRĄZOWA 42x25x25CM 119,00 zł
CAMON TRANSPORTER TORBA BLUE 50x27x27CM 149,00 zł
BOSCH SANABELLE SENSITIVE JAGNIĘCINA - 8KG (18,63 zł / kg) 149,00 zł
BULT KARMA MOKRA W PUSZCZE DLA KOTA Z INDYKIEM - 85G 1,99 zł
ONERS WARKOCZE WOŁOWE 200G (123,00 zł / kg) 24,60 zł
ONERS USZY JAGNIĘCE 100G - 100G 13,80 zł
ONERS UCHO WOŁOWE Z MAŁŻOWINĄ CIEMNE 1SZT 6,50 zł
ONERS ŻWACZE JAGNIĘCE 200G 15,30 zł
ONERS ŻWACZE WOŁOWE 500G (47,80 zł / kg) 23,90 zł
ONERS ŻWACZE WOŁOWE 100G 6,60 zł
ONERS SUSZONA NOGA JELENIA (40-45CM) XXL 16,20 zł
ONERS KURZE ŁAPKI SUSZONE 1KG 37,70 zł
ONERS KURZE ŁAPKI BIAŁE 1KG 47,90 zł
VETEXPERT TRICHOCAT ANTI-BEZOAR PASTE 120G 79,60 zł
BOZITA KOT KAWALECZKI W GALARECIE Z RENIFEREM - 85G 4,44 zł
JOSERA DOG MEAT BARS BEEF 40G 8,90 zł
JOSERA KOT FILET Z KURCZAKA I CIELECINY - 70G 6,60 zł


