PETMEX POROŻE DANIELA S 29,30 zł
PETMEX POROŻE JELENIA L 90,40 zł
PETMEX POROŻE JELENIA XL 137,80 zł
PETMEX POŁÓWKA POROŻA JELENIA L 49,80 zł
PETMEX UCHO SARNY 1SZT 11,00 zł
JOSERA MINI ADULT LAMB - 3KG (26,90 zł / kg) 80,70 zł
JOSERA MINI ADULT CHICKEN - 3KG (25,37 zł / kg) 76,10 zł
JOSERA SENSIADULT - 3KG (22,90 zł / kg) 68,70 zł
JOSERA MEDIUM/MAXI JUNIOR/KIDS - 3KG (21,43 zł / kg) 64,30 zł
JOSERA HYPOALLERGENIC - 3KG (31,43 zł / kg) 94,30 zł
JOSERA LAMB & RICE - 3KG (25,47 zł / kg) 76,40 zł
JOSERA SENSIPLUS - 3KG (23,87 zł / kg) 71,60 zł
JOSERA OPTINESS - 3KG (24,37 zł / kg) 73,10 zł
JOSERA FESTIVAL - 3KG (24,87 zł / kg) 74,60 zł
JOSERA KOT LAGER - 2KG (29,80 zł / kg) 59,60 zł
Nowość
FURORA CONNOISSEUR KOCIĘ INDYK Z KURCZAKIEM - 1,5KG (52,67 zł / kg) 79,00 zł
Nowość
FURORA CONNOISSEUR KOT STERYLIZOWANY KACZKA Z RYBĄ - 5KG (47,80 zł / kg) 239,00 zł
Nowość
FURORA CONNOISSEUR KOT DOROSŁY INDYK Z KURCZAKIEM - 5KG (39,80 zł / kg) 199,00 zł
ONERS ŻWACZE WOŁOWE 1KG (44,10 zł / kg) 44,10 zł
Polecane
FURORA VET PEPTIDE+ HYPOALLERGENIC - 1,5KG (66,00 zł / kg) 99,00 zł

