PAN MIĘSKO KOT KAWAŁKI W SOSIE KURCZAK Z PRZEPIÓRKĄ - 85G 3,99 zł
PAN MIĘSKO KOT KAWAŁKI W SOSIE KURCZAK Z KREWETKAMI - 85% 3,99 zł
PAN MIĘSKO KOT KAWAŁKI W SOSIE INDYK Z TYŃCZYKEIM - 85G 3,99 zł
PAN MIĘSKO KOT KAWAŁKI W SOSIE CIELĘCINA Z JELENIEM - 85G 3,99 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA SENIOR 50% INDYKA - 2KG (40,75 zł / kg) 81,50 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA SENIOR 50% PSTĄGA I ŁOSO… (40,75 zł / kg) 81,50 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA SENIOR 50% PSTĄGA I ŁOSO… (29,00 zł / kg) 174,00 zł
RAW PALEO ULTRA PORK MEDIUM & LARGE ADULT - 12KG (28,90 zł / kg) 289,00 zł
JOSERA HELP CAT HYPOALLERGENIC - 200G 14,90 zł
JOSERA HELP CAT WEIHGT & DIEBETIC - 200G 13,90 zł
JOSERA HELP CAT URINARY - 200G 13,90 zł
JOSERA HELP CAT RENAL - 200G 13,90 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA SENIOR 50% PSTĄGA I ŁOSO… (24,50 zł / kg) 294,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA SENIOR 50% INDYKA - 12KG (24,50 zł / kg) 294,00 zł
JOSERA HELP CAT HYPOALLERGENIC - 400G 23,90 zł
JOSERA HELP CAT RENAL - 400G 19,90 zł
JOSERA HELP CAT URINARY - 400G 23,90 zł
Zestaw
BIOFEED TASTY DOGS LIFE ADULT M&L WITH LAMB - 24KG (12KGx2) (9,92 zł / kg)
Nowość
BIOFEED TASTY DOGS LIFE ADULT M&L WITH LAMB - 12KG (10,75 zł / kg) 129,00 zł
Nowość
BIOFEED TASTY DOGS LIFE ADULT M&L WITH BEEF - 12KG (10,75 zł / kg) 129,00 zł

