SERRANO HAM BONES PÓŁOWKA SZYNKOWA 2SZT 370G 8,70 zł
SERRANO HAM BONES PÓŁOWKA SZYNKOWA 200G 8,80 zł
SERRANO HAM BONES PÓŁOWKA SZYNKOWA 2SZT 550G 11,40 zł
FURORA VET PEPTIDE+ HYPOALLERGENIC - 10KG (38,90 zł / kg) 389,00 zł
Polecane
FURORA VET PEPTIDE+ FORMUŁA DENTYSTYCZNA - 1,5KG (66,00 zł / kg) 99,00 zł
SERRANO HAM BONES MINI 3SZT 110G 6,40 zł
SERRANO HAM BONES MINI Z SZYNKĄ 3SZT 90G 5,70 zł
SERRANO HAM BONES NOGA WIEPRZOWA MEGA 550G 12,70 zł
FURMINATOR DLA PSOW KRÓTKOWŁOSYCH RAS OLBRZYMICH 148,50 zł
DOLINA NOTECI PREMIUM BOGATA W DZICZYZNĘ - 150G 5,50 zł
DOLINA NOTECI KACZKA Z DYNIĄ - 150G 5,50 zł
CAMON TRANSPORTER TORBA BRĄZOWA 42x25x25CM 119,00 zł
CAMON TRANSPORTER TORBA BLUE 50x27x27CM 149,00 zł
ONERS WARKOCZE WOŁOWE 200G (123,00 zł / kg) 24,60 zł
ONERS USZY JAGNIĘCE 100G - 100G 13,80 zł
ONERS UCHO WOŁOWE Z MAŁŻOWINĄ CIEMNE 1SZT 6,50 zł
ONERS ŻWACZE JAGNIĘCE 200G 15,30 zł
ONERS ŻWACZE WOŁOWE 500G (47,80 zł / kg) 23,90 zł
ONERS ŻWACZE WOŁOWE 100G 6,60 zł
ONERS SUSZONA NOGA JELENIA (40-45CM) XXL 16,20 zł


