HAPPY DOG SUPREME IRLAND - 12,5KG (19,60 zł / kg) 245,00 zł
MIKITA FOSFORAN WAPNIA MEGAVIT wit A+D3 150 TABLETEK 42,60 zł
FURORA SUPERFOOD SZCZENIAK 65% INDYKA Z WOLNEGO WYBIEGU I WI… (25,75 zł / kg) 309,00 zł
EUROWET PROBIOTYK W SASZETCE DLA PSA 1,5G - 1 SZTUKA 5,50 zł
MIKITA FOSFORAN WAPNIA MEGAVIT wit A+D3 50 TABLETEK 22,30 zł
Zestaw
WIEJSKA ZAGRODA KRÓLIK Z INDYKIEM - 400G x 6
HAPPY DOG SUPREME LOMBARDIA - 11KG (20,91 zł / kg) 230,00 zł
HAPPY DOG SENSIBLE JUNIOR SALMON & POTATO - 10KG (21,40 zł / kg) 214,00 zł
HAPPY DOG SENSIBLE JUNIOR LAMB&RICE - 10KG (19,35 zł / kg) 193,50 zł
KERBL SZELKI ODBLASKOWE DLA PSA - NORWEGIAN 40CM 58,80 zł
KERBL SZELKI ODBLASKOWE DLA PSA - NORWEGIAN 58CM 72,00 zł
FURORA BEZ ZBÓŻ RASA DUŻA I ŚREDNIA LIGHT 50% INDYKA - 6KG (29,00 zł / kg) 174,00 zł
HAPPY DOG SUPREME GREECE - 11KG (20,32 zł / kg) 223,50 zł
KERBL SZELKI ODBLASKOWE DLA PSA - NORWEGIAN 46CM 62,80 zł
BARRY KING MISKA PLASTIKOWA DLA PSA S 0.38L ŚREDNICA: 17CM -… 9,90 zł
Zestaw
HAPPY DOG SUPREME LOMBARDIA - 22KG (11KGx2) (20,00 zł / kg)
Zestaw
HAPPY DOG SENSIBLE JUNIOR SALMON & POTATO - 20KG (10KGx2) (20,40 zł / kg)
DOLINA NOTECI PREMIUM PSTRĄG - 800G (17,38 zł / kg) 13,90 zł
HAPPY SNACKY MIĘKKIE PASKI Z KACZKI 500G 31,70 zł
Zestaw
FURORA SUPERFOOD DLA SZCZENIĄT 65% SZKOCKIEGO ŁOSOSIA - 24KG… (26,58 zł / kg)

