FURORA SUPERFOOD RASA MAŁA 65% WOŁOWINY ANGUS - 2KG (47,00 zł / kg) 94,00 zł
BULT KARMA MOKRA KACZKA - 500G 8,90 zł
SUPER BENO SUCHY SZAMPON SUŁTAN DLA PSA 250ML 11,20 zł
FURORA SUPERFOOD RASA MAŁA 65% WOŁOWINY ANGUS - 6KG (34,00 zł / kg) 204,00 zł
FURORA SUPERFOOD RASA MAŁA 65% SZKOCKIEGO ŁOSOSIA - 6KG (34,00 zł / kg) 204,00 zł
BULT KARMA MOKRA DZICZYZNA - 500G 8,90 zł
BULT KARMA MOKRA DORSZ - 500G 8,90 zł
Zestaw
JOSERA HELP HYPOALLERGENIC - 20KG (10KGx2) (22,90 zł / kg)
ELANCO ADTAB 112.5MG TABLETKA NA PCHŁY I KLESCZE DLA PSA 2,5… 41,00 zł
ELANCO ADTAB 225MG TABLETKA NA PCHŁY I KLESZCZE DLA PSA 5,5-… 47,00 zł
ELANCO ADTAB 450MG TABLETKA NA PCHŁY I KLESZCZE DLA PSA 11-2… 49,70 zł
ELANCO ADTAB 900MG TABLETKA NA PCHŁY I KLESZCZE DLA PSA 22-4… 55,30 zł
FITMIN MAXI LIGHT - 12KG (15,75 zł / kg) 189,00 zł
FITMIN MEDIUM MAINTENANCE - 12KG (15,75 zł / kg) 189,00 zł
HILTON PIERS Z KACZKI NA PATYKU 500G 37,20 zł
TRIXIE (13441) ODBLASK DLA KOTA 2.5CM - CZERWONY 16,60 zł
TRIXIE (13440) ZAWIESZKA ŚWIECĄCA FLASHER BIAŁA Z WZOREM 2.4… 22,50 zł
SZNUPA NOGA WIEPRZOWA KRÓTKA 1 SZT 8,00 zł
FITMIN DOG MEDIUM PERFORMANCE - 12KG (17,00 zł / kg) 204,00 zł
FITMIN DOG MEDIUM SENIOR - 12KG (15,33 zł / kg) 184,00 zł


