TRIXIE (41896) SZELKI DLA KOTA MIĘKKIE SZARE 54,70 zł
TRIXIE (4193) BUTELKA APLIKATOR DLA OSESKÓW 17,60 zł
PURINA PRO PLAN NUTRI SAVOUR STERILISED CHICKEN - 85G 3,89 zł
ROYAL CANIN KITTEN W GALARECIE - 85G 5,90 zł
FITMIN CAT PURITY KITTEN - 1,5KG (42,00 zł / kg) 63,00 zł
FITMIN CAT PURITY HAIRBALL - 1,5KG (39,33 zł / kg) 59,00 zł
FITMIN CAT PURITY DELICIOUS - 400G 29,00 zł
FITMIN CAT PURITY CASTRATE - 1,5KG (39,33 zł / kg) 59,00 zł
BARRY KING MISKA PLASTIKOWA PODWÓJNA DLA PSÓW I KOTÓW M 0.5L… 15,10 zł
ROYAL CANIN CAT RENAL RF23 - 4KG (59,75 zł / kg) 239,00 zł
VITAKRAFT CAT POESIE DELI SAUCE SERCA 85G 3,90 zł
CAT'S BEST UNIVERSAL 40L 89,00 zł
Zestaw
PURINA PRO PLAN NUTRI SAVOUR STERILISED CHICKEN - 85G x 12
PURINA CAT CHOW STERILIZED - 1,5KG (27,47 zł / kg) 41,20 zł
GOLDEN GREY WHITE 7KG 44,20 zł
GOURMET GOLD KRÓLIK - 85G 3,39 zł
Zestaw
GOURMET GOLD SUCCULENT DELIGHTS KURCZAK - 85G x 6
PURINA PRO PLAN NUTRI SAVOUR DELICATE TURKEY - 85G 3,89 zł
ROYAL CANIN CAT GASTROINTESTINAL FIBRE RESPONSE - 4KG (63,50 zł / kg) 254,00 zł
GOLDEN GREY MASTER 14KG 86,30 zł


